Optical Power Components

: Št. najdenih izdelkov 4
Postavitev filtrov:
0 Število izbranih filtrov:
Št. najdenih izdelkov 4 Za posodobitev rezultatov kliknite gumb "Uporabi filtre".
Najm./najv. Razpolozljivost

Če boste izbrali potrditveno polje Zapomni si, bomo shranili vaše najnovejše nastavitve filtrov za poznejša iskanja

Skladnost
Najm./najv. Connector Type
Najm./najv. Fibre Type
Najm./najv. Output Voltage
Najm./najv. Optical Wavelength
Najm./najv. Output Power Max
Najm./najv. Operating Temperature Min
Najm./najv. Operating Temperature Max
Najm./najv. Product Range
Pakiranje

Prikaz pogodbeno določenih cen trenutno ni na voljo. Prikazane so standardne maloprodajne cene, oddana naročila pa bodo obdelana po pogodbeno določenih cenah.

 
Primerjaj izbrano Primerjaj (0)
  Proizvajalčeva št. dela Številka naročila Opis / Proizvajalec
Razpoložljivost Cena za
Cena
Količina
Connector Type Fibre Type Output Voltage Optical Wavelength Output Power Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Ta izdelek ste že kupili. Oglejte si zgodovino naročil

kos

1+ € 573,02

Izdelek z omejitvijo

Najmanjše naročilo 1 izdelkov Le večkratniki 1 Vnesite veljavno količino.

Dodaj
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Ta izdelek ste že kupili. Oglejte si zgodovino naročil

kos

1+ € 429,63

Izdelek z omejitvijo

Najmanjše naročilo 1 izdelkov Le večkratniki 1 Vnesite veljavno količino.

Dodaj
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Ta izdelek ste že kupili. Oglejte si zgodovino naročil

kos

1+ € 429,63

Izdelek z omejitvijo

Najmanjše naročilo 1 izdelkov Le večkratniki 1 Vnesite veljavno količino.

Dodaj
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Ta izdelek ste že kupili. Oglejte si zgodovino naročil
Ogled dodatne zaloge pri Avnetu

kos

1+ € 573,73

Izdelek z omejitvijo

Najmanjše naročilo 1 izdelkov Le večkratniki 1 Vnesite veljavno količino.

Dodaj
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL